1.png| Strony www

Budując efektywne, przejrzyste i funkcjonalne strony internetowe na pierwszym miejscu stawiamy na ich skuteczność. Sprawna strona internetowa to taka, która jest stworzona pod potrzeby Twoich obecnych i przyszłych klientów. Dzięki praktycznemu wykorzystaniu naszego doświadczenia zyskujesz pewność, że tworzone przez nas witryny spełnią swoją rolę – wypromują Twoją firmę, sprzedadzą Twój towar lub usługę, trafią do właściwych odbiorców.

 

 

1.png

Najnowsze standardy 

2.png

Indywidualna grafika

3.png

Skuteczna promocja

cms.jpg

| Innowacyjny System zarządzania treścią CMS

Oferujemy Państwu w pełni użyteczny system zarządzania treścią, możesz wybrać takie funkcjonalności strony, które rzeczywiście są Ci potrzebne. Dopasowując CMS indywidualnie, do Twoich potrzeb, damy Ci do dyspozycji narzędzie, przy pomocy którego będziesz w stanie sprawnie i bez problemu zarządzać swoją witryną, aktualizować niezbędne informacje, dodawać nowe zdjęcia i ważne wydarzenia
z działalności Twojej firmy.

W bardzo prosty sposób bezpośrednio na stronie możesz edytować treść, rozmieszczać dowolne elementy projektu, tworzyć formularze i wiele innych opcji.
 
Układ blokowy pozwoli Ci przestawiać elementy strony jak klocki lego
- przesuń i upuść - i to wszystko.

Kupując u Nas to uniwersalne narzędzie praktycznie inwestujesz w projekt który może mieć wiele zastosowań (jako strona informacyjna, blog, portfolio, serwis internetowy, forum czy mini sklep).

Więc jeżeli w przyszłości Twoja firma zmieni branże lub projekt w założeniu będzie miał mieć inny charakter to system może pozostać ten sam, wystarczy tylko zmienić modułowy charakter.

 

Panel administracyjny:


flash.jpg

| Channel Manager

 

 

 

 

 

Szczegóły w przygotowaniu.

2.png

| Sklepy internetowe generujące zyski

Jak wyeksponować produkty, aby dobrze się sprzedawały? Sklepy internetowe, które projektujemy pozwolą Ci z impetem wejść na rynek e-handlu, zadowolić klientów i zarabiać. Wszystko to z intuicyjnym systemem pozwalającym szybko i sprawnie uaktualniać ofertę sprzedażową. Nasze sklepy charakteryzuje przejrzysta struktura, pozwalająca każdemu w łatwy sposób znaleźć interesujący go produkt. Klient może dokonywać transakcji przy pomocy gotówki, karty płatniczej, lub przelewu bankowego. Wszystko z olbrzymią dozą bezpieczeństwa i pewności.Panel administracyjny:shop.jpg

A oto lista podstawowych funkcjonalności jakie znajdziecie w naszym systemie sprzedażowym:

Opcje dotyczące produktu: możliwość wprowadzenia danych produktu (symbol, nazwa, cena, zdjęcie, opis), ich znakowania (nowość, promocja), kategoryzowania, tworzenia list produktów, dodawania i usuwania produktów, ich filtrowania, określenie dotępności.
 
Zarządzanie treścią: możliwość dodawania, usunięcia i edycji kategorii sklepu, przypisywanie kategorii do produktów, edycja pozostałych stron informacyjnych (tekstowych) poprzez panel administracyjny.

Zamówienia: możliwość podglądu wszystkich zamówień (numer zamówienia, klient, suma, odbiór, stan zamówienia), możliwość usunięcia zamówienia, możliwość dodania statusu.

Płatności i dodatki: podłączenie modułu bezpiecznych płatności internetowych. Możliwość wyszukiwania produktów po słowie kluczowym; wszystkie listy (produkty, klienci, zamówienia) są podzielone na podstrony - możliwość stronicowania.
 
 
 
Każdy sklep wyświetlany jest na urządzeniach mobilnych (telefonach, smartfonach, tabletach) co zwiększa możliwości sprzedażowe.
 
Przedstawiamy Państwu tylko kilka podstawowych funkcji ponieważ możliwości sklepu są praktycznie nieograniczone i ustawiane oraz programowane są pod indywidualnego klienta.
 
Dla Nas nie ma rzeczy niewykonalnych.

Pamiętaj! stworzenie sklepu to nie wszystko. Dlatego po wydaniu projektu nie zostawimy Cię z nim samego! Pomożemy w promocji, obsłudze, szkoleniu.
3.png

| Przejdźmy do kolejnej części!

Twoja strona nie posiada wersji mobilnej? Czy wiesz, że algorytmy Google powodują spadek jej pozycji? Google stawia na strony mobilne i bierzeje pod uwagę w rankingach wyszukiwania.
Zastanawiasz się, dlaczego tworzyć wersję mobilną? Wejdź na stronę internetową swojej firmy przez telefon komórkowy i zobacz, jak wygląda. Jeżeli obraz dostosował się do ekranu, świetnie. Jeżeli się rozsypuje, trzeba działać!
 
Czy wiesz, że co trzeci internauta może opuścić Twoją stronę www jeżeli zauważy, że nie jest ona przystosowana do urządzeń mobilnych?

Liczba użytkowników korzystających z mobilnej wersji strony wciąż wzrasta. Przestań tracić klientów i zamów mobilną wersję swojego serwisu!
4.png

| Szablony Allegro

Stare przysłowie mówi – wyróżnij się, albo zgiń. Wiele w nim racji. Jeżeli poszukują Państwo profesjonalnych szablonów Allegro
i chcą się wyróżnić pośród pozostałych sprzedawców, zapraszamy do kontaktu. Nasi specjaliści przygotują projekt, który spełni Państwa oczekiwania i z pewnością wpłynie na budowanie pozytywnego wizerunku na Allegro. Wysoce prawdopodobne,
że pomoże również w kreowaniu wartościowych relacji z kupującymi i wzroście wyników sprzedaży Państwa oferty.
 
 
 
 
 
 
online-business-email-marketing.jpg 

Dlaczego my?

 Optymalny czas realizacji.

Indywidualny projekt - odbierasz unikalny, nieszablonowy projekt graficzny.

Profesjonalne rozwiązania - możesz wymagać najnowszych standardów.

Atrakcyjne ceny - dostajesz bezpłatnie indywidualną wycenę swojego projektu.

Doświadczenie w promocji.

Bezpłatne wsparcie techniczne 24h/dobę.

Współpraca z miłym i kreatywnych zespołem.


Pomoc - otrzymasz pomoc we wszelkich sprawach technicznych.


Jak rozpocząć swoją przygodę online?

Kontakt telefoniczny lub mailowy

Wskazujesz stronę / strony na których mamy się wzorować, obrazujesz swoją wizję lub zostawiasz to nam

Przekazujesz nam informacje na temat zakresu funkcjonalnego strony czyli jakie opcje ma posiadać, jakie zadania spełniać lub zostawiasz to nam

Przekazujesz wszystkie materiały (zdjęcia i teksty) jakie chcesz abyśmy umieścili na Twojej stronie lub zostawiasz to nam

Rozpoczynamy proces projektowania oraz budowy Twojej witryny, badamy Twoją konkurencję

Przez cały proces projektowania i budowy zgłaszasz swoje uwagi które uwzględniamy

Masz pełen wgląd w postęp prac ponieważ stronę budujemy na naszej subdomenie i jest ona widoczna w Internecie 24h/dobę

Po zakończeniu prac czekamy na Twoją akceptację

Po Twojej akceptacji uruchamiamy projekt na serwerze pod docelową domeną

Fakturujemy oraz przenośimy pełne prawa autorskie na zamawiającego

Promujemy Twój projekt w sieci

                                               


Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej.