Profesjonalny sklep internetowy

Inwestycja na przyszłość.

Zainwestuj w swój oryginalny sklep internetowy bez żadnych abonamentów.

Jest to inwestycja na lata która przyniesie Ci wiele korzyści!

hurtPRO

Twój pomysł na biznes. Otwórz swój własny indywidualny sklep internetowy już z gotowym towarem! Wysyłkę pozostaw innym - a Ty ciesz się nowymi zamówieniami z dowolnego miejsca na świecie.

Fulfillment

Odmiana systemu hurtPRO - jeżeli posiadasz własny towar a masz problem z magazynowaniem - to ta oferta jest dla Ciebie. Czyli obsługa procesów magazynowych przez zewnętrzną firmę - magazynowanie, wysyłka, pakowanie, obsługa zwrotów, jest po stronie zewnętrznej firmy - więc Ty możesz zająć się rozwijaniem swojego biznesu.

Kurierzy

Dzięki naszemu systemowi bardzo prosto zamówisz kuriera pod swoje drzwi. Zapakuj towar, wydrukuj list przewozowy, wypełnij prosty formularz a za chwilę pojawi się u Ciebie kurier po odbiór przesyłki.

NOWOŚĆ! Call Center

Możliwość stworzenia systemu Call Center (chat, oddzielne numery telefonów, fax, numery wewnętrzne, infolinia)

Sklep z ubraniami? częściami motoryzacyjnymi? elektroniką? nic prostszego:

Nie musisz inwestować w asortyment oraz magazyn!

Przedstawione wyżej hurtownie nie są wszystkimi hurtowniami. Jesteśmy w stanie zintegrować sklep z każdą hurtownią/producentem. Podczas współpracy z nami otrzymujesz pełne wsparcie biznesowe - poszukujemy dla Ciebie odpowiednich partnerów handlowych.


Jesteśmy już 14 lat na rynkuJak to wygląda w 4 krokach


Klienci mówią o nas

Definicja: hurtPRO model logistyczny sprzedaży przez internet polegający na przeniesieniu procesu wysyłki towaru na dostawcę. Rola sklepu internetowego w tym modelu logistycznym sprowadza się do zbierania zamówień i przesyłania ich do dostawcy, który realizuje wysyłkę towaru do klienta. Podobnie jak w przypadku całego handlu detalicznego, sprzedawca osiąga zysk z różnicy pomiędzy ceną hurtową a detaliczną.

Jak wyeksponować produkty, aby dobrze się sprzedawały? Sklepy internetowe, które projektujemy pozwolą Ci z impetem wejść na rynek e-handlu, zadowolić klientów i zarabiać. Wszystko to z intuicyjnym systemem pozwalającym szybko i sprawnie uaktualniać ofertę sprzedażową. Nasze sklepy charakteryzuje przejrzysta struktura, pozwalająca każdemu w łatwy sposób znaleźć interesujący go produkt. Klient może dokonywać transakcji przy pomocy gotówki, karty płatniczej, lub przelewu bankowego. Wszystko z olbrzymią dozą bezpieczeństwa i pewności.


Zobacz jak wygląda zaplecze sklepu

Każdy sklep wyświetlany jest na urządzeniach mobilnych - zarówno panel administracyjny jak i Front Office co zwiększa możliwości sprzedażowe.

Pamiętaj! stworzenie sklepu to nie wszystko. Dlatego po wydaniu projektu nie zostawimy Cię z nim samego! Pomożemy w promocji, obsłudze, szkoleniu.

Wersja MULTISTORE STZpresta

Multistore to zaawansowane narzędzie pozwalające na tworzenie dowolnej liczby sklepów na niezależnych domenach zarządzanych z jednego panelu administracyjnego.


Zalety MULTISTORE STZpresta

Możliwości sklepu są praktycznie nieograniczone. Poniżej przedstawiamy najważniejsze funkcjonalności:

Jak zacząć:

  • Uzgadniamy profil marki/sklepu

  • Podpisujemy umowę wraz z gwarancją

  • Wdrażamy system, podpisujemy umowy z hurtowniami, tworzymy Twoją markę

  • Wydajemy projekt

  • Wspomagamy, szkolimy, doradzamy (5 letnia pomoc po-wdrożeniowa)

  • Promujemy Twoją markę