Profesjonalny sklep internetowy

Inwestycja na przyszłość.

Pomysł na biznes

Nie ma znaczenia gdzie mieszkasz! Wielka Brytania, Dania czy Brazylia - możesz prowadzić swój biznes z każdego miejsca na świecie. Magazyny naszych partnerów są zlokalizowane na całym świecie.

Jest to inwestycja na lata która przyniesie Ci wiele korzyści!

pomysł na biznes

Dropshipping

Twój pomysł na biznes. Otwórz swój własny indywidualny sklep internetowy już z gotowym towarem! Wysyłkę pozostaw innym - a Ty ciesz się nowymi zamówieniami z dowolnego miejsca na świecie.

dobry biznes

Private label

Nie musisz być producentem aby sprzedawać produkty pod swoim logo! Własna marka - możesz sprzedawać np. kosmetyki, odzież itd. pod własną marką.

Fulfillment

Odmiana systemu Dropshipping - jeżeli posiadasz własny towar a masz problem z magazynowaniem - to ta oferta jest dla Ciebie. Czyli obsługa procesów magazynowych przez zewnętrzną firmę - magazynowanie, wysyłka, pakowanie, obsługa zwrotów, jest po stronie zewnętrznej firmy - więc Ty możesz zająć się rozwijaniem swojego biznesu.

Kurierzy

Dzięki naszemu systemowi bardzo prosto zamówisz kuriera pod swoje drzwi. Zapakuj towar, wydrukuj list przewozowy, wypełnij prosty formularz a za chwilę pojawi się u Ciebie kurier po odbiór przesyłki.

NOWOŚĆ! Call Center

Możliwość stworzenia systemu Call Center (chat, oddzielne numery telefonów, fax, numery wewnętrzne, infolinia)

Sklep z ubraniami? częściami motoryzacyjnymi? elektroniką? nic prostszego:

Nie musisz inwestować w asortyment oraz magazyn!

Partnerzy zagraniczni jak i z Polski!

Nie tylko sklep internetowy: pomagamy -począwszy od pomocy w założeniu firmy (nie ma takiej potrzeby) po kontakty z Twoimi klientami!

Jesteśmy w stanie zintegrować sklep z każdą hurtownią/producentem. Pomagamy Ci w kontaktach z dostawcami.


Jesteśmy od 2005 roku na rynku.Jak to wygląda w 4 krokach


pomysł na firmę

Klienci mówią o nas

Definicja: Dropshipping model logistyczny sprzedaży przez internet polegający na przeniesieniu procesu wysyłki towaru na dostawcę. Rola sklepu internetowego w tym modelu logistycznym sprowadza się do zbierania zamówień i przesyłania ich do dostawcy, który realizuje wysyłkę towaru do klienta. Podobnie jak w przypadku całego handlu detalicznego, sprzedawca osiąga zysk z różnicy pomiędzy ceną hurtową a detaliczną.

Jak wyeksponować produkty, aby dobrze się sprzedawały? Sklepy internetowe, które projektujemy pozwolą Ci z impetem wejść na rynek e-handlu, zadowolić klientów i zarabiać. Wszystko to z intuicyjnym systemem pozwalającym szybko i sprawnie uaktualniać ofertę sprzedażową. Nasze sklepy charakteryzuje przejrzysta struktura, pozwalająca każdemu w łatwy sposób znaleźć interesujący go produkt. Klient może dokonywać transakcji przy pomocy gotówki, karty płatniczej, lub przelewu bankowego. Wszystko z olbrzymią dozą bezpieczeństwa i pewności.


Każdy sklep wyświetlany jest na urządzeniach mobilnych - zarówno panel administracyjny jak i Front Office co zwiększa możliwości sprzedażowe.

Pamiętaj! stworzenie sklepu to nie wszystko. Dlatego po wydaniu projektu nie zostawimy Cię z nim samego!

Jak zacząć:

  • Uzgadniamy profil marki/sklepu

  • Podpisujemy umowę wraz z gwarancją

  • Wdrażamy system, wspomagamy w poszukiwaniu dostawców, tworzymy Twoją markę

  • Wydajemy projekt

  • Wspomagamy, szkolimy, doradzamy